Mam 16 lat,180cm wzrostu i waże 65kg,nie jestem gruby ale mam taką budowe że nie potrzebuje budować tzw.masy.Jak mam ćwiczyć i z jakiej korzystać diety(trenuje boks) by zdobyc jak największą mase mięśniową?(ćwicze 4 miesiąc)(maksymalnie moge ćwiczyć 3 razy w tygodniu).Najbardziej zależy mi na
mięśniach klatki piersiowej.Z góry dziękuje za pomoc.
mięśniach klatki piersiowej.Z góry dziękuje za pomoc.
DarkLord
Krzysztof Piekarz
