No właśnie. Naciąłem się chyba na promocję Vitalmaxa. Zakupiłem w sklepie sportowym tą "słynną promocję"- a więc Kreatyna+dextroza. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, iż są dwie nalepki z polskim tłumaczeniem- jedna przyklejona na drugiej. Postanowiłem odlepić tą na samej górze aby sprawdzić czy chociaż daty przydatności do spożycia się zgadzają. Okazało się iż w naklejce od spodu ktoś profilaktycznie zdarł datę ważności. Więc pewnie jakiś wałek... Co zrobić z tą kreatyną? Nadaje się do suplementacji czy do spłukania w kiblu?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
jesli nie ma wilgoci i wyglada na dobra to bierz najwyzej bedziesz mial przygode na kiblu 

...
Fak, tak jak myślałem... Zdarłem te polskie nalepki i na czeskiej pod "Minimalni trvanlivost do:" jest pusto
jesli nie ma wilgoci i wyglada na dobra to bierz najwyzej bedziesz mial przygode na kiblu
I co mi to da... Przecież sraka często na kreatynie na początku ładowania występuje
Zmieniony przez - sonic81 w dniu 2006-03-04 12:41:13
jesli nie ma wilgoci i wyglada na dobra to bierz najwyzej bedziesz mial przygode na kiblu
I co mi to da... Przecież sraka często na kreatynie na początku ładowania występuje
Zmieniony przez - sonic81 w dniu 2006-03-04 12:41:13
...
oddaj ją mi, kup sobie drugą i po sprawie.
Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.
...
Sonic ja mam przeterminowaną o jakieś 4 miechy ale byłą cały czas wzamknieciu nie ma wilgoci stosowałem ją i efekty są;) i nic złego mi się nie działo ;)
Najlepszą obroną jest ATAK !!
...
Ok.
Nawet zadzwoniłem do polskiego dystrybutora Vitalmaxa. Byli uprzejmi, nie zbywali człowieka i nie sprzedawali śpiewek o ufoludkach zmieniających nalepki
Mają plusa. Biorę to- przecież kreatyna to nie ser lub mleko 
Nawet zadzwoniłem do polskiego dystrybutora Vitalmaxa. Byli uprzejmi, nie zbywali człowieka i nie sprzedawali śpiewek o ufoludkach zmieniających nalepki
Mają plusa. Biorę to- przecież kreatyna to nie ser lub mleko 
...
Witam
Wynalazłem w szafce kreatyne Vitalmaxa. Rok temu zamawiałem ją z kumplem 1,2kg, wziałem pół i tak lezała w pudle po jakiejs odżywie Treca
Teraz ją otworzylem, kilka grudek sie tam znalazło, ale sa raczej sypkie i tak sie zastanawiam czy jesc ten syf czy wywalic
hmmm
Wynalazłem w szafce kreatyne Vitalmaxa. Rok temu zamawiałem ją z kumplem 1,2kg, wziałem pół i tak lezała w pudle po jakiejs odżywie Treca
Teraz ją otworzylem, kilka grudek sie tam znalazło, ale sa raczej sypkie i tak sie zastanawiam czy jesc ten syf czy wywalic
hmmmJeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)
...
jeżeli nie ma problemów z rozkruszeniem grudek to wg mnie nie możesz śmiało brać.
Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.
...
"wg mnie nie możesz śmiało brać"?

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz