SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja na ts ex, karnitynce i...??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3334
witam mam 3 pytanka: Jaką karnitynkę najlepiej dołączyc do ts ex, czy dodac coś jeszcze, i jak to wszystko dawkowac przy łącznej liczbie treningow 6dni w tygodniu (jutro dokładnie opisze bo trochę tego jest). Moim celu jest: zrzucenie 10kg, stosuję dietę niskoww: b1,8-2g/kg t0,6g/kg ww3,5g/kg. Moja waga teraz 85kg Jak mam podac coś jeszcze to piszcie(oprócz trenigów które wkleje jutro, bo mi się teraz spieszy) to pisac. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
najlepiej byłoby alc jeśli chcesz do tego karnitynę, dobrze jest dodać lecytynę, białka do diety na 2,5g. na kg. mc. bo to dodatkowo napędza metabolizm, przy tak niskiej ilości tłuszczów nieodzowne wydaje się dawkowanie omega3...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3334
Tu przedstawiam moje treningi:
Pon: 5.30-5.50 aeroby(rowerek/steper) 17.30-19 tr.kick-boxingu(ostry)
wt: 13.50-15.15 siłownia (mogę dodac rano aeroby)
śr: 15-15.45 basen 19-21 tr.kick-boxingu(średni)
czw: 6.45-7.15 aeroby jak w pon. 19-20.30 siłownia
pt: 17-18.30 tr.kick-boxingu(ostry) 19-20 sauna
sob: 11-13 basen 18-20 tr.kick-boxingu(średni) (mogę dodac jeszcze jakieś aeroby)
niedz: 9-10 bieg(lekki rozruchowy)10-24 przerwa
Jest to ogólny trening, niedługo dojdą tu zmiany, jak cwiczenia pylometryczne itp.
Dobra, a co jest ważniejsze to alc czy lecytyna, a może byc tran zamiast omega 3, bo akurat mam. i jakie konkretnie produkty polecasz??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
aeroby które trwają 20 minut nic ci w praktyce nie dadzą/minimum to 40 minut- jak ci wygodniej albo rano albo zaraz po treningu siłowym/
czy alc, czy lecytyna- myślę że jeżeli nie masz wystarczająco kasy to żadne/ew. lecytyna/
nic nie wspominasz o kreatynie a ją można także polecić w celu ochrony mięśni przed spadkami i lepszą regeneracją/myślę zę ester sią nada- w dawce 3g.[raz diennie po każdym cięższym treningu] bo nie potrzeba takiej dawki jak na masę czy siłę/.
aha... i tran też może być

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-02-28 20:05:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3334
krety nie dołączę bo akurat mięśnie też muszę nieco zmniejszyc w skutek j****ej genetyki mam nieźle roz****ne nogi, zarowno mięśniowo jak i fatowo, i zależy mi na jak największej szybkości do kicka. a co do tych aerobów, to ja czytałem że poranny nawet krotki trening zwiększa krążenie i zwiększa ogólne splanie kalorii w ciągu dnia, czy to nieprawda?? aha i przez jaki okres brac taki zestaw?? robic jakieś przerwy??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3334
coś pusto To mam kolejne pytanie, czy do ts ex dodac taurynę?? Bo w jednym sklepie widziałem informacje że jest polecana. Czy to prawda czy tylko chwyt reklamowy żeby więcej kasy wydusic z człowieka?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
aeroby owszem zwiększą troszeczkę termogenezę ale nie będzie to trwało długo i nie będzie to zbyt mocne nasilenie- inaczej trening siłowy, on wzmaga ją na dłużej, aeroby natomiast mają tą zaletę, że przy ich pomocy organizm chętniej korzysta z tłuszczu jako energii.
taurynę możesz dodać do ts ex. nie ma w tym raczej przeciwskazań, nasili to napewno dodatkowo wykrzesanie energii z tłuszczy.
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3334
trening siłowy to u mnie tylko dodatek może byc, kick boxing rulez!! A tą taurynę z ts ex brac według zaleceń producenta?? czy jakos inaczej??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
zacznij od 1g. jako dodatek do tego wszystkiego co jest w spalaczu/i to chyba powinno wystarczyć/,
kick boxing myslę powinien dobrze spełniać rolę coś pośrodku między aerobami a siłówką.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3334
I mam ostatnie pytanie do tych porannych aerobów. Czy nie wzmocnie termogenezy gdy będę je wykonywał techniką interwałów??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3334
No to po poszukiwaniach przedstawiam swoj zestaw:
Ts ex, Tauryna vitalmax mega caps, l-karnityna vitalmax 30000 liquid, lecytyna forte Wolomark, tran GAL i witaminki centrum. Bylbym wdzięczny za jakąś ocenę czy to dobre jest, czy może coś zmienic?? Aha i jeszcze chciałbym odpowiedź na pytanie z mojej poprzedniej wypowiedzi.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odrzywki i suplementy w tym wieku??

Następny temat

cell pump? ile miarek?

electro
Polecane artykuły