SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw na 2 mies pod kątem ts

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
witam. zwracam się do Was z prośbą o pomoc w ułożeniu suplementacji na 9 tygodni z myślą o trójboju siłowym. będzie to pierwsza faza przygotowań, stąd taki krótki cykl. cały program jest przewidziany na 9 miesięcy, ale w tym momencie potrzebuję akurat tej fazy. wstępnie myślałem o zestawie:
stack okołotreningowy+ jabłczan na dni nietreningowe(lub jakaś inna forma kreatyny pomijając mono)+ bcaa+ coś na zasadzie animal stak+ kompleks witamin. to tylko taki ogólny zarys. chodzi mi o dobór konkretnych suplementów, Wasze zdania,opinie i sugestie.pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Kreatyna : TCM/CM3
Stack : Niewiem co brales wczesniej, ale horse power jest git.
Bcaa: do wyboru do kloru np OLIMP BCAA Mega Caps
Witaminy : np Olimp VITA-MIN plus
ANIMAL STAK itd : Nieznam sie dobrze na tego typu suplementach.
pozdrawiam i sukcesow zycze ;)

Zmieniony przez - koksmox w dniu 2010-08-17 02:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
dziękuję za odpowiedź.co to kreatyny to cm3 brałem już kilka razy i myślę o niej także na ten cykl. jeśli chodzi o stack to brałem shotguna,synthe size, kilka razy xp i dawno,dawno temu nitrobolon ale o tym lepiej nie mówić:). najlepsze efekty miałem po xp, ale myślałem o tym,żeby kupić coś innego i najlepiej mocniejszego. co do bcaa to co myślicie o czymś z uniwersala? pozdrawiam i czekam na kolejne rady zwłaszcza w kwestii animal stak. wszelkie inne sugestie także mile widziane:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
dzięki za kolejną odpowiedź. już zaczyna mi się tworzyć jakiś ogólny zarys tego wszystkiego.z bcaa stanie pewnie na tych z firmy kaizen. mam jeszcze dylemat jeśli chodzi o stack. może ktoś zasugerować co byłoby lepsze(wiadomo że każda z opinii będzie subiektywna,ale może mi pomoże) : hp,clout czy może jeszcze storm?pytam o te,bo w zasadzie tylko te w tym momencie wchodzą w grę. kwestia finansowa nie ma znaczenia.prosiłbym jeszcze o słowo komentarza na temat animal stak.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
z tych co wymieniles HP lub clouta bym wzial

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
hp okropny smak, a jest to istotne przy stosowaniu odżywek, ale mi tam smak nie przeszkadza.

Clout też ciekawy, storm też, ale z tych trzech, clout a pozatymi trzema dodałbym knockouta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
w takim razie chyba wezmę clouta.nie wiem jeszcze tylko co z tym animal stak,ale i tak dziękuję bardzo za pomoc.pozdrawiam:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który zestaw wybrać?

Następny temat

jak dawkować?????

WHEY premium