SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co najlepiej na początek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32
Witam wszystkich

Zacząłem trenować dopiero od niedawna, robie trening na mase ACT dla grupy I (jak to ułożył Michail) oraz stosuje odpowiednia do tego diete. Chciałbym do tej diety wprowadzic jakąś odżywke dlatego pytam co byloby w tym przypadku dobre dla mnie (wiek 23, 176cm, 65kg), lepiej uzupełnic ją w jakieś białko czy może gainer?
Podajcie od razu proszę przykładowo jakieś dobre produkty w przystępnych cenach jeśli na takowe macie namiar i znacie ich dobre efekty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 418 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15927
Co za popieprzenie
Wszedzie tylko masa i masa, bez jaj
Towarzystwo jest zakompleksione! Kawał roboty dla psychologa i sztabu kryzysowego sfd. Ja mam tylko jedno pytanie do ludzi ktorzy potrafia na nie odpowiedzieć. Czy poza cyklami masy( no i co jakiś czas siły być może) , pamietaja o sprawnosci fizycznej?. Gdzie etapy budowania mocy miesniowej?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 486 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 29067
Zwykle cos sie uzupelnia gdy czegos brakuje ...

Tobie czego brakuje w tej diecie ?? Bialka ?? Weglowodanow ??

Bo przy takich "danych" jak nam podales nie jestesmy w stanie ci pomoc ...

Porady dotyczace suplementacji, treningu, diety - gg 1881820
Pozdro RWLK'a

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7560
gainer nie wyklucza białka / wręcz zawiera
nie znam Twojej diety ...(raczej chudziutki jesteś więc stawiam na kaloryczność - czyli gainerek) -
podlicz kalorie - zajrzyj do sklepiku - reszta to kwestia portfela
poczytaj na sfd

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13533
wszystko zalezy od Twojej diety ( o ile takową masz), podlicz ile czego spozywasz i wtedy bedzie wiadomo czego Ci brakuje

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32
No tak, jednak gainer ponieważ bedą braki w białku i ww. Sprawdze co jest w ofercie

Czy takiemu początkującemu jak już można łykać już jakieś suplementy na szybszy przyrost masy czy narazie może to być niewskazane i poczekać troche z tym?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12400
Suplementy narazie odpusć. Odpowiednia dieta i jakies gainer albo białko w zaleznosci od brakow w diecie powinny ci wystarczyć.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3763
Kuba_1984 ma racje suple narazie odradzam musisz miec jakis starz chociaz pół roku. Zrob sobie odpowiednia diete i bedzie dobrze na pewno

Być stróżem prawa to jest pomysł durny pierd**** wszyscy razem policyjne kur**

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32
kupilem juz gainerek z Olimpu Top Mass, ma sporo bialka i ww, mysle ze bedzie dobry
dzieki za dobre rady
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20705
Rozpisz swoją dietę w dziale Odżywianie to Ci ją poprawimy jak będzie trzeba. Do tego wpasujemy gainera jak już kupiłeś i będzie jakoś szło :)

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
skoro juz kupiłeś to znaczy że wiesz lepiej wiec po kiego pytasz??
może nie warto niczego kupować jak w tym wypadku?
Przy takiej wadze weź sie chłopie za żarcie a nie dajesz zarabiać na swojej ignorancji.
Tak to wygląda.
i jeszcze " cwicze od niedawna"
no to rzeczywiscie trzeba się ratowac bo spadki same..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32
miętki, biore sie za zarcie ulozylem juz plan wg dziennika posilkow i bede sie go kurczowo trzymal, nie wiem niczego "lepiej" wiec dobrze jest zawsze poradzic sie tych co orientuja sie w temacie bo kto pyta nie bladzi
pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wszystko brać??

Następny temat

Ostrowia + oliwa z oliwek + mierzenie

electro
Polecane artykuły