Witam wszystkich
Zacząłem trenować dopiero od niedawna, robie trening na mase ACT dla grupy I (jak to ułożył Michail) oraz stosuje odpowiednia do tego diete. Chciałbym do tej diety wprowadzic jakąś odżywke dlatego pytam co byloby w tym przypadku dobre dla mnie (wiek 23, 176cm, 65kg), lepiej uzupełnic ją w jakieś białko czy może gainer?
Podajcie od razu proszę przykładowo jakieś dobre produkty w przystępnych cenach jeśli na takowe macie namiar i znacie ich dobre efekty
Zacząłem trenować dopiero od niedawna, robie trening na mase ACT dla grupy I (jak to ułożył Michail) oraz stosuje odpowiednia do tego diete. Chciałbym do tej diety wprowadzic jakąś odżywke dlatego pytam co byloby w tym przypadku dobre dla mnie (wiek 23, 176cm, 65kg), lepiej uzupełnic ją w jakieś białko czy może gainer?
Podajcie od razu proszę przykładowo jakieś dobre produkty w przystępnych cenach jeśli na takowe macie namiar i znacie ich dobre efekty

Krzysztof Piekarz