SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co brac na poczatek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
witam co byście polecili brac na poczatek jakies kreatyny białka czy cos???

cwicze na siłowni około roku nidy nic nie brałem diety specjalnej tez nie miałem jadłem poprostu duzo. jak zaczynałem cwiczyc wazyłem 54kg teraz 70

chodzi mi głownie zeby mieć wieksze obwody ale mięśni nie tłuszczu wiec jakie odzywki, suple byscie doradzili??? w rozsadnych cenach oczywwiscie z góry dzeki za odp

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): 1

Wiek: 19lat

Waga: 70

Wzrost: 173

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : żadnych

Uprawiane inne sporty: nie

stosowane wcześniej spalacze : żadnych

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: żadnych

ilość dni wolnych od kreatyny: ,

przewidziane finanse na cykl: jak naj taniej :)

uwagi i sugestie: nie chce tłuszczu tylko mięśnie moze to dłuzej trwac ale same mięśnie :)

Staż treningowy: 1 rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
pisiłki postaram sie zrobic jakos ale nie z odzywek. normalne. najwyzej kupie jakies białko dla uzupełnienia jak juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
chodzi mi głownie zeby mieć wieksze obwody ale mięśni nie tłuszczu

bez diety tak się nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
nie jestem w stanie robic diety dobrej bo szkoła i praca wiec wiecie ale chyba nie jem bardzo zle jak w rok bicka wycagnołem o 7 cm i prawie dwukrotnie siłe zwiekszyłem
sorki za błedy jak robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
wszystko się da
robisz sobie posiłki wieczorem ,pakujesz do pojemników i masz na cały następny dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
chociaz mniej wiecej ustal swoje zapotrzebowanie i trzymaj sie na oko.
bo zupelnie slepo to roche trudne.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
no wiem wiem ale to i tak nie to samo co u innych bo mało czasu mam. wiec polecili byscie cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
no to sie dowiedziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
a co byś chciał się dowiedzieć?
jedz "xxx"suplement a będziesz wielki???
niema tak pięknie,tutaj podstawą jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Diete zazuc (chyba ze przez ten rok nie lapales duzo tluszczu, to odzywianie jako takie musiales miec o.O), na poczatek jakas kreatyne mono (vitalmax tanio wychodzi) mozna brac i jazda dalej z tematem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
no szczeze myslałem ze tak usłysze hehe ale nic wezme sie jakos za ta dietke chociaz troche
dzieki

a o kreatynie czytałem ze to jakas woda sie z mięśniach zbiera to po cyklu jak bym przestał brac to mi nie spadanie do tego co było wczesniej?

Zmieniony przez - CrooCop w dniu 2010-08-25 16:17:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Troche spadnie, to wiadomo, ale zalezy jak sie za to wezmiesz. Moze spasc naprawde niewiele, a moze wiecej, ale cos zostanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks-> mono czy jabłczan?

Następny temat

Problem z masa;/

WHEY premium