z kolanami to mam tak,że miałam problem z mazią stawową, bolało tak,że ledwo chodziłam. Ortopeda zalecił glukozaminę w cyklach 3mies.-2 przerwy, tak brałam przez rok i teraz jest dobrze od paru miesięcy. Pytałam go co mogę robić na siłce i powiedział że wszystko oprócz przysiadów,chyba że z małym obciążeniem - dlatego wykroki, bo robię je z pustą sztangą. o martwych ciągach nie mówił nic...natomiast dzisiaj boli mnie krzyż i zastanawiam się czy może to miec zwiazek z wczorajszym martwym ciągiem na prostych nogach,starałam się wykonywać go b. technicznie,okropnie uważałam żeby nie wychylać się do tyłu w górnej fazie,nie wyginać pleców,nie uginać kolan itp.ale dziś mnie boli i wybiore sie chyba do lekarza wiec wypytam go dokładnie co i jak wolno mi ćwiczyć.
być silnym znaczy być pożytecznym
MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/
