SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SYNTRAX - opinie, komentarze etc.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18987
witam. probki okazaly sie bardzo milym zaskoczeniem
nectar - lemon tea - fuzzy navel - rozpuszczalnosc wzorowa, smak bdb
matrix - pozpuszczalnosc rowniez bdb, smak - miazga
pozytywne wejscie firmy co bardzo cieszy
pozdro SYNTRAX TEAM
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30432
jak praktycznie wszyscy wyzej. rozpuszczalnosc i smak rewelacja, nr 1 dla mnie to czekolada.

there's nothing but the rain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Próbki mistrzostwo świata pod względem smaku i rzpuszczalności. Może z wyjątkiem brzoskwini, która lekko zalatuje lekarstwami ale pic się spokojnie da.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
Wszystko jak wyżej, żadnych zastrzeżeń. Obsługa szybka i bezproblemowa. Smaki bardzo wysokiej jakości (niestety ceny też wysokie ale za jakość się płaci).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 420
Powiem krótko: REWELACJA
Matrix przebija wszystkie białka na naszym rynku. Do tej pory piłem Optimum, z całym szacunkiem do tej firmy, ale już zmieniam producenta na syntrax.

nie rozmiar świadczy o sile.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
wlasnie wypilem matrix. rozpuszcza sie srednio ( w szklance), smak pyszny!!

bad boy

...
Napisał(a)
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20627
NECTAR

Brzoskwinia - mi zbytnio niesmakowało .

Mrożona herbata - j/w

matrix sprawdze potem
pozdro dresonator

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
dostałem.
wypiłem porcję nectaru - tego herbacianego.
rozopuszczalnosć i jakosć = co tu pisac.
smak mi nie podchodzi bo nie lubie mrożonej tee ale sam w sobie klasa.
mim zdaniem białko tego typu jest jakby za szybkie, pijesz jak sok i za chwilę go nei ma.
Ripper pisał ze go wypełniło na godzine - żarty.
resztę skosztuje dzisiaj.
jakby matrix kosztował sensowne pieniadze moze bym keidyś nawet zakupił.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wypilem dwie saszetki cytrynowego na raz
lekki soczek
za 30 sec nie pamietałem czy to byla prawda
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA G-force & Nitrobolon

Następny temat

konczy sie kreatyna dolozyc Reactor pro 3 czy Crevolution?

Shoty
Polecane artykuły