Witam mam pytanko. Dużo czytałem na temat dawkowania kreatyny i wiem że najlepiej jest ją pić 5g rano i 5g po treningu. Po treningu nie ma problemu bo będe pił z carbo a jeśli chodzi o rano to moge zrobić tak: łyżeczke kreatyny do buzi (tak na sucho) i popić 0.25l lub 0.5l wody?
P.S. szukałem ale na ten temat nie mogłem znaleźć odp
Zmieniony przez - betadrin w dniu 2005-12-04 13:32:20
P.S. szukałem ale na ten temat nie mogłem znaleźć odp
Zmieniony przez - betadrin w dniu 2005-12-04 13:32:20
Krzysztof Piekarz

