SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Picie alkoholu po skończeniu cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Witam, moje pytanie jest następujące, obecnie jestem na cyklu kreatynowym(nitro II i mono), za jakieś 2 tyg kończę cykl, na cyklu stara łem sie nie pić alkoholu, może 2 piwa w sumie wypiłem przez ten miesiąc. Pod koniec miesiąca szykuje sie impreza, i chciałbym wiedzieć ile najlepiej odczekać po skończeniu takiego cyklu, aby móc swobodnie wypić(nie do zgona), ale konkratnie:) Nie zdarza mi się to często, a nie chce żeby cały ten cyjkl poszedł na marne..

Mam jeszcze pytanie odnośnie treningu, wraz z końcem cyklu kończe plan treningowy, czy mam zrobić sobię przerwę na siłowni? czy zmniejszyć ciężąry? a jak z dietą po takim cyklu?(na cyklu cel masa)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Jeżeli dasz raz w palnik, szczególnie po zakończonym cyklu, to świat się nie zawali, a cykl nie pójdzie na marne. Stracisz sporo wody, będziesz miał wrażenie, że wszystko poszło w cholerę, ale tę wodę nagromadzisz w przeciągu kolejnych 2-3 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dorian Yates - Nox Pump

Następny temat

Co poradzicie ?

WHEY premium