Szacuny
22
Napisanych postów
5431
Wiek
46 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
32825
Jak w topiku - kończy mi się SWG 4000 (całe szczęście ) i chcę kupic coś fajniejszego, smaczniejszego i w ogóle. Nie mam zbytniego doświadczenia w gainerach, dlatego pytam. Nie musi byc to produkt "dobry i tani" - ja nie wierzę w takie cuda
Aha - proporcje białko/węgle najlepiej 30/70
Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2005-12-01 18:43:45
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.
Szacuny
11215
Napisanych postów
73002
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
962403
moze i są lepsze i smaczniejsze...
ale z tych co jadlem (gainer 1, muscle juice, swg , massive + pojedyncze porcje innych) ten ostatni byl najsmaczniejszy =)