SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kiedy coś wziąść

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 134
Kiedy coś wziąśćCze. Mam 17 lat i ćwicze od ponad miesiąca dosyć intensywnie,nie jestem ani gruby,ani chudy ale chciałbym ładniej wyglądać. Zastanawiam się kiedy zacząć stosować suplementy. Kumpel radził za pół roku wziąść kreatyne i d-ribose. Dobrze mówi? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20627
pocwicz rok na czysto a przez ten czas dopracuj trening i diete
poczytaj troche o suplach
pozdro dresonator

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8240
aa bedziesz sie pi....lił kupuj omke+miecia jedz duzo ryzu i rosniesz jak na drozdzach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8240
zartuje Tomek..dresonator dobrze pisze ...a moje zdanie i tak juz znasz ;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepiej wybrać ??

Następny temat

Jakiego gainera wybrac

electro
Polecane artykuły