Kiedy coś wziąśćCze. Mam 17 lat i ćwicze od ponad miesiąca dosyć intensywnie,nie jestem ani gruby,ani chudy ale chciałbym ładniej wyglądać. Zastanawiam się kiedy zacząć stosować suplementy. Kumpel radził za pół roku wziąść kreatyne i d-ribose. Dobrze mówi? Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
pocwicz rok na czysto a przez ten czas dopracuj trening i diete
poczytaj troche o suplach
pozdro dresonator
poczytaj troche o suplach
pozdro dresonator
HARDCORE STYLE --> VITALMAX
Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl]
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!
--- VITALMAX TEAM ---
...
aa bedziesz sie pi....lił kupuj omke+miecia jedz duzo ryzu i rosniesz jak na drozdzach 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
...a moje zdanie i tak juz znasz ;]