wiec tak...cwiczylem kilka lat z przerwami..ta byla najdluzsza--pol roku..bawilem sie w rozne odzywki(i nie tylko)-ale teraz chce na czysto...mam juz takie odzywki jak
3kg bialka hiteca-90%, xpanda i 500g aminokwasow z mrm...mam zamaiwr dokupic do tego nitrobolon1,gainera univerasalgasinfast3100_4500_g,hmb mega caps 300(do teg olimpp ala 200,olimp alc i witaminy multipack, tauryna mega caps,i zma...nie wiem tez czy mi bialko starczy
pytanie jest takie czy jest sens kupowania tego wszytskiego..
planuje tak to sobie rozpisac
Po przebudzeniu na czczo 2 tabsy hmb,3 nitro i 5g xpanda tauryna 1 kaps mega:P
pozniej posilek -po posilku bialko 30g i witamina
przed treningiem...zma 2 taps hmb 2 tabs
po trenigu 1porcja xpanda+3 nitro 2hmb .godzine pozniej 100g gainera
przed znem bialko 30 gram tauryna 2 tabs
zapomnialem dodac gainera 3 h bo sniadaniu..
co sadzicie o tymm..dobrze sie nei znam wiec pisze tu czy ta rospiska bedzie dobra.pzdr
3kg bialka hiteca-90%, xpanda i 500g aminokwasow z mrm...mam zamaiwr dokupic do tego nitrobolon1,gainera univerasalgasinfast3100_4500_g,hmb mega caps 300(do teg olimpp ala 200,olimp alc i witaminy multipack, tauryna mega caps,i zma...nie wiem tez czy mi bialko starczy
pytanie jest takie czy jest sens kupowania tego wszytskiego..
planuje tak to sobie rozpisac
Po przebudzeniu na czczo 2 tabsy hmb,3 nitro i 5g xpanda tauryna 1 kaps mega:P
pozniej posilek -po posilku bialko 30g i witamina
przed treningiem...zma 2 taps hmb 2 tabs
po trenigu 1porcja xpanda+3 nitro 2hmb .godzine pozniej 100g gainera
przed znem bialko 30 gram tauryna 2 tabs
zapomnialem dodac gainera 3 h bo sniadaniu..
co sadzicie o tymm..dobrze sie nei znam wiec pisze tu czy ta rospiska bedzie dobra.pzdr
Krzysztof Piekarz