Witam, waze 80 kilo, cwicze ok 1,5 roku, dieta choc nie drakonska to jednak jest
. ostatnio nabylem kretke vitalmaxa 300g, l-glutamine 200g, i hmb olimpu 150 kaps.
1 prosze o pomoc w rozpisaniu dawkowania w/w specyfikow, i w razie takiej ewentualnosci czego brakuje..
2 zamierzam jeszcze dorzucic do tego bialko ostrowia (w jakich ilosciach??)...
3 .... i moze jeszcze jakiegos gainerka?? jak tak, to jakiego?? myslalem nad mega mass 4000, bardzo smaczny jest :)
Aha, celem jest oczywiscie masa... przy wzroscie 178, chcialbym wazyc ok 85 kilogramow
Z gory dzieki za pomoc, pzdr Rafał
. ostatnio nabylem kretke vitalmaxa 300g, l-glutamine 200g, i hmb olimpu 150 kaps.
1 prosze o pomoc w rozpisaniu dawkowania w/w specyfikow, i w razie takiej ewentualnosci czego brakuje..
2 zamierzam jeszcze dorzucic do tego bialko ostrowia (w jakich ilosciach??)...
3 .... i moze jeszcze jakiegos gainerka?? jak tak, to jakiego?? myslalem nad mega mass 4000, bardzo smaczny jest :)
Aha, celem jest oczywiscie masa... przy wzroscie 178, chcialbym wazyc ok 85 kilogramow
Z gory dzieki za pomoc, pzdr Rafał
Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym
Krzysztof Piekarz
(
bo tutaj u mnie w miescie kolo jest fajny i nie ma pojecia o niczym