SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kretka+HMB+serwatka+glukoza- ma to sens?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3065
Zamierzam połączyć właśnie te odżywki, ale mówiąc szczerze nie wiem czy akurat takie połączenie ma sens.
Poradźcie mi coś, moze być inny zestaw byle by był skuteczny. Tyle ze serwatke juz mam, a kreatyna się sprawdziła...
A może zamisat glukozy carbo? Ale ile to kosztuje?
No i jak to jeść???
pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
masz serwatke czy białko serwatkowe?tylko nie pisz ze kupiłes to na allegro...
odpusc hmb.za ten hajs kup gainera
carbo kosztuje 23zł za 1kg.jest lepsze od glukozy

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2004-07-26 21:53:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Czlowieku nie przeczytałes zadnego postu jeszcze a zakładasz jakies demne , wiec poczytaj o tych wynalazkach co tu wymieniles w temacie bylo tego od ****** https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/4.gif[/img] Wiec Dam Ci nawet Link bo tego pod moja wypowiedzia bys nawet nie zauwazył www.sfd.pl/search.asp tu wpisujesz np HMB i czytasz Wiec Dam Ci nawet Link bo tego pod moja wypowiedzia bys nawet nie zauwazył www.sfd.pl/search.asp tu wpisujesz np HMB i czytasz Wiec Dam Ci nawet Link bo tego pod moja wypowiedzia bys nawet nie zauwazył www.sfd.pl/search.asp tu wpisujesz np HMB i czytasz [img]../../buziaki/31.gif" alt="" />

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tribusteron - co, jak, kiedy, ile no i czy to w opgóle ma sens????

Następny temat

carbo

WHEY premium