Witam
Mam 16 lat - 190cm - 74kg - trenuję siatkówkę od 6lat...Czy Jabłczan Kreatyny jest dla mnie dobrą odżywkę??? Jakie ćwiczenia powinienem robić na ,,domowe warunki'' a jakich nie - bo chcę jeszcze urosnąć...Czy w ogóle mi się przyda (coś da ta odżywka) - powinienem brać coś jeszcze..Co polecacie...Zależy mi głównie na sile, wytrzymałości, dynamice i skoczności...
Czy produkt tej firmy jest dobry?? : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69265237 - powinienem kupować od razu 300kaps??
Są jakieś skutki uboczne??
pzdr
Zmieniony przez - pawelkonto w dniu 2005-10-30 11:24:08
Mam 16 lat - 190cm - 74kg - trenuję siatkówkę od 6lat...Czy Jabłczan Kreatyny jest dla mnie dobrą odżywkę??? Jakie ćwiczenia powinienem robić na ,,domowe warunki'' a jakich nie - bo chcę jeszcze urosnąć...Czy w ogóle mi się przyda (coś da ta odżywka) - powinienem brać coś jeszcze..Co polecacie...Zależy mi głównie na sile, wytrzymałości, dynamice i skoczności...
Czy produkt tej firmy jest dobry?? : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69265237 - powinienem kupować od razu 300kaps??
Są jakieś skutki uboczne??
pzdr
Zmieniony przez - pawelkonto w dniu 2005-10-30 11:24:08
Krzysztof Piekarz
dokup do tego carbo i zma(moze byc apteczne)