Szacuny
58
Napisanych postów
10634
Wiek
51 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36062
ale towar jest tanszy, ludzie wiecej go kupują i vat sie rownowazy.. poza tym mają wieksze mięśnie (bo kupują wiecej odzywek) i muszą częściej zmieniać ubrania, bo sie rozrastają. czyli mniejszy vat na odżywki powoduje ożywienie w branży tekstylnej