Prosze o pomoc w wybiorze odrzywek na mase a zarowno sile. Mam do wydania 115zl zamierzam kupic kreatyne i bialko tylko nie wiem jakiej firmy bylo by najlepiej. Mam 15 lat waze 82kg przy wzroscie 185cm na klate szarpie tylko 102kg wedlug mnie to jest za malo wiec prosze o pomoc.Dzieki z gory.Pozdro all
mateusz
Krzysztof Piekarz
, ale to chyba żaden kłopot skołować te kilka złociszy...
