SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc :-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie! Jestem tu nowa - własnie się do Was zapisałam, choć jednak obserwuję życie tego forum od jakiegoś czasu. Mam kilka pytań, na których odpowiedź liczę tylko na specjalistów z dzału Suplementacja:

* mam możliwość zamówienia ze Stanów Zjednoczonych suplementów usprawniających pracę stawów - kilkanaście tygodni temu miałam wypadek, który na jakiś czas odsunął mnie od treningów (siatkówka). Zastanawiam się co powinnam wybrać spośród tych preparatów: Elasti Joint, Therajoint, Joint Fuel, Glucosamine and Chondroitin NOW'a - pomóżcie! Liczy się stosunek ceny do jakości. I jak je stosować?

* przez odsunięcie od regularnych treningów trochę przybrałam na wadze - może Therma Pro lub Herbalean coś pomogą? Albo ten Gulgulbolic? Mam 21 lat i jestem zdrowa.

* co sądzicie o witaminkach firmy NOW?

Prosze o poważne odpowiedzi - najlepiej Sonbatego, Zwierza, Lucka, Grasika (sprawdziłam sobie otrzymaną przez nich ilość głosów - ufam im). Jeśli nie byłoby to jakimś problemem - proszę o informacje na adres mailowy, gdyż nie mam regularnego dostępu do internetu (korzystam z niego dzięki uprzejmości znajomych).


Pozdrawiam,
emi_nka

"Umierający młodo są umiłowani przez bogów"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odświeżam

Pozdrawiam,
emi_nka

"Umierający młodo są umiłowani przez bogów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ufasz im?che che ..Ufna dziewczynka
Kup na pewno glukozamine,wiekszosc osób jest zadowolona z jej stosowania.NOW to dobra firma.Witaminki są bardzo dobre,chociaz niektórzy twierdza że dwa tabsy dziennie to za dużo ..
Na temat reszty powie Ci Lucek.
pozdrawiam



MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Miętki


Zadowolona to może i jest - ale gluko działa krootkoterminowo; lepiej więc dodać do tego jeszcze suplementację kolagenem (działanie długoterminowe).
BTW termogenikoow - zależy, ile to dla Ciebie znaczy "trochę na wadze". Tu bardziej proponowałabym obcięcie węgli w diecie, zwiększenie ilości białka plus suplementację Fat Burnerem Hi Tec i Green Tea OLIMPU. Jednak... wypełnienie profilu przez Ciebie ponad wszystko!

Co do NOWa - IMHO bezkonkurencyjnym specjalistą w tym jest Lucuś...)

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-06 00:03:51

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
hej....emi_nka....


Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Grysik, wiesz ze to ziomalka z twojej wioski ??

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
??
a skąd ty masz takie info? przecież ona nic nie ma w profilu wpisanego poza loginem %)

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Czy jest ktoś na tym forum, kto jeszcze nie ma "sprawdzacza IP" ???

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
ja - nie interesooje mnie taka zabawa

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka najlepsza L-karnityna?

Następny temat

HMB-BEZ ŚCIEMY

WHEY premium