Szacuny
0
Napisanych postów
71
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2414
Taaak dokładnie... kupiłem sobie z mg87 tą krete na spóle jako dodatek do cell pump'a (po 250g na głowe). Otwieramy ją w szkole na przerwie i naszym oczą ukazuje się multum drobnych gródek.. Czy kretka jest ***nięta ?
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
wiesz co to jest?? to jest kreatyna firmy Vitalmax 200 MESH opakowanie 300 gram, którą mój kumple trzyma u mnie bo starzy sapią mu, żeby nie brał. Te grudy sa od otwarcia. Z 75 a klate na tych grudach mój kumpel skoczył po 4 tygodniach na 90 kg na klate.
Czy te argumenty Cię przekonują?
Szacuny
0
Napisanych postów
71
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2414
no raczej że przekonują, dziwi mnie tylko to że w marcu mg87 kupował również krete vitalmaxa i byłą bez grud, ja wtedy kupiłem weidera i również bez grudek :D
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
15 kg to cieńko u 16-sto latka??? To co ty kurr pinokio jesteś??
Żadne sterydy, żadne sterydy. Zapytajcie Czarnuchoka o jego przyrosty po Xpandzie. Jeżeli mnie nie okłamał to wam japy opadną. Chocoaż mógł mi wcisnąc kit, żebym sie podjarał i kupił.
Nie porówniuje Xpanda do Mono, ale z moim kumplem to sie nie możecie co równać, ja tez nie. To mutant, mięsnie rosną mu jak poje*ane. Choć o teorii to on wie tyle co ja o konstrukcji "Jednorękiego Bandyty".