Szacuny
1
Napisanych postów
80
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1104
Jeżeli ćwicze pn- klata, triceps, śr- biceps, przedramie, plecy, pt- barki, nogi, to np jak po poniedziałkowym treningu wieczorem póde na piwo i we wtorek zrobie ten sam trzening to będe miał jakieś straty?
Szacuny
36
Napisanych postów
3208
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
17274
w poniedziałek ćwiczysz partie x i następnego dnia znowu chcesz ćwiczyć partie x <napisałeś: po poniedziałkowym treningu wieczorem póde na piwo i we wtorek zrobie ten sam trzening>.
Czy to nie przesada ćwiczyć dwa razy pod rząd trening na te same grupy mięśniowe.
Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.