Witam was !! Niedawno ciwiczylem poltorej mieisaca tka ogolnorzowjowke .. przerwalem ciwczenia prawie miessiac i znuf zaczolem i cwicze wyciskam na lawce prostej na klatke 70 kg ;) niedawno skonczylem 15 lat.. Cwicze 3 razy w tygodniu na silowni ... Kiedy moge zaczac brac jakies odzywki ??? na w zrost masy i sily ??
Ja zyje jak chce , ja nic nie musze dlatego mam czysta dusze !!!
Krzysztof Piekarz
. W tym sporcie dieta to 60 % sukcesu. Przeciez jestesmy tym co jadamy.
n/c