SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

początkujący - trening 2x w tyg pomóżcie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 346
Witam, mam 18 lat, ważę 64kg przy wzroście 178cm , mam dostęp do dobrej siłowni (dużo atlasów) tylko 2x w tygodniu (niestety nie ma tam sztangi i sztangielek) we wtorki i czwartki. Dużo czytałem na różnych forach, jestem ektomorfikiem, kupiłem sobie 500g kreatyny i 1500g gainera ale najpierw chce ćwiczyć na sucho by ich nie zmarnować... chce dojść do wyciskania na klate 80kg zanim je wezme, nie wiem ile to potrwa bo na ławeczce wycisne może 60kg sam dokładnie nie wiem teraz.

Sytuacja wygląda tak - chciałbym zwiększyć mase, głównie obwód rąk i klatki piersiowej, oczywiście będę ćwiczył inne partie. Nie stać mnie na żadną diete, nie mam czasu nawet jeść 5 posiłków dziennie, ale postaram się jeść dużo makaronu + pożywienie dnia codziennego.

Moim celem jest dojście do 75kg, ale nie wiem czy jest to możliwe (ok 10 kg) w 6 miesięcy.

we wtorek ćwiczyłbym barki, plecy i bicepsy, a w czwartek klatke, tricepsy i nogi.

W sobote robiłbym ćwiczenia domowe, np pompki na taboretach i w ciągu całego tygodnia Aerobiczną Szóstkę Weidera.

Mógłbym prosić o ewentualny komentarz ?


Dodatkowo chciałbym zapytać o taką rzecz:
Jaki jest mniej więcej stosunek w różnicy wyciskaniu sztangi a wyciskaniu na atlasie ?
Jakie jest dobre ćwiczenie w domowych warunkach na ćwiczenie mięśni przedramion ?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3323
Moim celem jest dojście do 75kg, ale nie wiem czy jest to możliwe (ok 10 kg) w 6 miesięcy. Możliwe ale nie gwarantuje że to będzie sucha masa

we wtorek ćwiczyłbym barki, plecy i bicepsy, a w czwartek klatke, tricepsy i nogi. skoro na dwa dni to musi być ale ja zamieniłbym biceps z tricepsem, a później wtorek z czwartkiem

W sobote robiłbym ćwiczenia domowe, np pompki na taboretach i w ciągu całego tygodnia Aerobiczną Szóstkę Weidera. A6W dobre ale najlepsze efekty są podobno za pierwszym razem więc może zostaw to na troszke przed samymi wakacjami bo chyba o to chodzi. z pompkami bym nie przesadzał

Mógłbym prosić o ewentualny komentarz ?


Dodatkowo chciałbym zapytać o taką rzecz:
Jaki jest mniej więcej stosunek w różnicy wyciskaniu sztangi a wyciskaniu na atlasie ?
Nie mam pojęcia. To chyba zależy od konkretnego atlasu. Ja wyciskałem 110kg(to były czasy ), a na atlasie tylko 105kg (tylko że na tym atlasie to był max )
Jakie jest dobre ćwiczenie w domowych warunkach na ćwiczenie mięśni przedramion?
Takie małe urządzonka, chyba ściskacze GREAT!!

Pzdr

EDIT: Makaron zamieniłbym na ryżyk - taki standardzik

Zmieniony przez - Pitt_18 w dniu 2007-01-04 21:45:30

...:::AMW WNiUO - 1KKNŻZ:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
co do polaczenia partii polecam wyprobowane:

A: klatka , barki<przod i bok>, tricepsy, brzuch, lydki
B: uda, plecy,barki<tył>,bicepsy,przedramiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
1. Przeczytaj temat Wodyna o podziale na dwa.
2. 10kg mozesz spoko przytyc, jesli zaczniesz powaznie podchodzic do jedzenia. A to oznacza po pierwsze... JEDZENIE, po drugie czytanie o jedzeniu w dziale odzywianie.
3. Stawiam 5zl ze nie wyciskasz 60kg. 80kg to na Ciebie juz bardzo duzo. Wiec nie doluj sie tym, to normalne (Sam cisne 80kg np ).
4. Powodzenia!

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skośne

Następny temat

Masa by Flower15

WHEY premium