SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy moze tak być??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14809
SIEMA MAM PYTANIE OSTATNIO ZAKUPIŁEM 100KAPS>HMB PUCHE KREATYNY<to juz 3>JAKO TRANSPORTER BEDZIE MI SŁUZYŁA GLUKOZA ,MASS XXL 4,8 KG,PUCHE ANABOLIC s,WIT B COMPLEX I TAKIE TAM WITAMINKI CZY MOGE TO WSZYSTKO BRAC NA RAZ?? JESLI KTOS BY MIAŁ CZAS TO PROSIŁ BYM O ROZSĄDNE ROZPISANIE MI TEGO WSZYSTKIEGO MOIM CELEM JEST ZROBIENIE MASY DIETE MAM UŁOZONA ... ZA ODP NAGRODZE SOGAMI.. POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
100 kapsow hmb to stanowczo za malo
kreta: Dni TREN. 5g + 30g glukozy przed trenigniem (ok.30min przed) i 5g + 40g glukozy po treningu
Dni NIETR. 5g+30g glukozy rano na czczo
glukoza mimo wszystko to malo ciekawy zakup - lepiej bys zrobil kupujac carbo lub dextroze
gainera bierz jako uzupelnienie brakow w diecie, 2-3 porcje w ciagu dnia np. rano po sniadaniu, przed treningiem (ok.godziny razem z posilkiem przedtreninowym) i 3 porcje wieczorem, lub z godzine po treningu z posilkiem potreningowym,
witaminy...jak na opakowaniu

wyłacz nastpenym razem caps locka, bo text jest nieczytelny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
kreatyna-5g rano i 5g od razu po treningu(w dni bez treningowe 5g rano)
mass xxl(jako uzupełnienie diety)-przed treningiem i 30 min po wzięciu kreatyny po treningu
glukoze razem z kreatyną
proponował bym dokupić jeszcze carbo
witaminki 2-3 razy dziennie w równych odstępach czasowych(np co 4 godz)
hmb nie brałem napisze Ci ktoś inny
pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Kreatyne możesz brać jak banan rozpisał ale rownie dobrze pierwsza porcja może być np. rano na czczo (w treningowe) ale to już w zależności jak Ci lepiej pasuje..
Caps Lock w necie oznacza krzyk, tak więc prosze nie krzycz

Banan: glukoza i dextro to przecież to samo.. Zapewne chodziło Ci o konkretny produkt Dextro Juice, ponieważ jest tam jeszcze tauryna

pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14809
ok więc proponował bys mi dokupić hmb?? ile mam dokupic zeby było dobrze i wogóle cos jeszcze mozecie napisac jesli byscie cos chcieli poprawic dodac zeby były lepsze i szybsze efekty
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
tak ripper chodzilo mi o DJ
co do hmb...100kapsow to malutko, z opinii co bralii daje ono efekty przy stalej suplementacji powiedzmy ok.2.5-3.5g dzienie przez okres minimum 3-mcy
wiec sobie mozesz policzyc ile Ci bedzie potrzebne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Aha witaminy bierz do posiłków bogatych w tłuszcz
Dobra dawka HMB przy standartowej wadze ok. 70-90 kg. to ok. 3 gramy
podziel na 3 dawki po przebudzeniu, po treningu i przed snem na przykład..
jak widzisz opakowanie na długo nie starczy, jeżeli już sie uparłeś na tą suplementację to polecam mega capsy Olimpa
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
wy***ałbym wogule hmb
dokupiłbym carbo(tanie jest)
i tauryne(też tania jest)
carbo po treningu z kretką(40-50g)
tauryna do każdej porcji kreatyny(2g)
pozdr.
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
i bez pospiechu - "szybsze efekty"
nie rozumieme takiego podejscia ja tam wole stoponiowo rosnąć na jakims cyklu nawet trwajacym kilka miesiecy niz np. 'wyskoczyc ' w tydzien, lub 2 a pozniej juz nic nie uzyskac, a na dodatek po cyklu czesc stracic

spokojnie...do celu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14809
ok dziękuje wam bardzo jesli jest cos nanic niech piszą i uzupełniają a jesli wszystko dobrze to przepisuje na kartke i posta mozecie usunąc zeby nie zasmiecac oczywiscie sogi lecą<jak wejdą bo to róznie bywa>
jeszcze raz dzieki i pozdrawiam !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14809
wiem wiem dosłownie tego słowa tak nie traktuj cwicze juz troszke <ok 3-4 lat> wiec nieco wiem na ten temat chodziło mi o szybkie przybycie na masie bo pozniej zaczynam cykl na rzezbe i chciałbym sie wyrobic w kryterium które sobie postawiłem .... pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA TREC Z CZYM ? WODA ? MLEKO ? ODP

Następny temat

Ostatnie pytanie

electro
Polecane artykuły