SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening --> do znawców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38
Siema. Mam zamiar zaczac cykl z winstrolu i mam problem z treningiem, jest to moj pierwszy cykl a wiedz nie wiem jak ma on wygladac

a wiec tak:
wiek 24
staz 3 lata
cel masa


Pon:
Klata + trip
Wyciskanie na prostej 12,10,8,8,6
wyciskanie glowa w dol 12,10,8,8,6
wyciskanie sztangielek na skosie 5x10
rozpietki 4x10

trip:
wyciskanie sztangi w waskim uchwycie 4x12
prostowanie ramion na wyciagu 12,10,8,8
prosowanie ramion w opadzie tylowia 3x10


Wtorek Plecy+bic
Podciaganie na drazku w szerokim uchwycie do karku 5x max
sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki 4x 10,8,,6,4
wioslowanie 4x10
zrugsy 3x15

bic:
uginanie ramion ze sztanga lamana stojac 4x12,10,8,6
sciaganie linek wyciagu gornego 4x10
hantelki mlotkowo 3x10


Czwartek bary+nogi
Wyciskanie zza glowy 5x12,10,8,6,6
Wyciskanie sztangielek z klatki 3x10
unoszenie sztangielek bokiem 3x10
unoszenie sztangi wzdluz tulowia 3x10,8,6

nogi
suwnica 4x12,10,8,6
postowanie nog na mszynie 5x12,10,8,8,6
skłony ze sztangą na plecach 4x12x10,8,6
wspiecia na suwnicy 4x15-20


sobota: klata
wyciskanie sztangi na plaskiej 3x10,8,6
wyciskanie na skosie (sztangi) 4x10,8,8,6
rozpietki na maszynie 3x10


1 raz ukladam trening do koksow a wiec?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38
zerknie ktos?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38
jest ktos na tym forum? pomoze ktos????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13222
Czytales ? https://www.sfd.pl/temat21909/ 

"No limits. No fear."

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
Winstrol na mase, chłopie upadłes na głowe.Poczytaj troche o koksach zanim sie za nie bierzesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38
buduje sucha mase miesniowa a sila, rzezba idzie wraz z nia nabiore masy a do tego tez duzo sily przynajmniej ja tak planuje. a skoro nie masz nic do wniesienia do tego tematu to po co piszesz? ja sie pytam o trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38
wiem ze za bardzo nie lubicie koksownikow ale pomozcie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
nie jestem obeznany w temacie sterydow, ale nawet mi samo wino na mase wydaje sie absurdem :S

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7183
Ty chyba jesteś z tych co chcą mase,siłe,rzeźbe na raz
Weź lepiej człowieku nic nie bierz jak masz wino na mase brać.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początki- ACT

Następny temat

Ocena treningu na mase

electro
Polecane artykuły