SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

maslo orzechowe, orzechy ; mleko , jablka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8202
cze mam w sumie 3 pytania:
1.Czy zamiast orzechow mozna jesc maslo orzechowe i czy sa wtedy wzgledem wartosci odzywczych do siebie zblizone?
2.co dobrze jest wziac ze soba na silownie zeby wszamac zaraz po treningu? jablka, gruszki czy co innego?
3.czy mleko gotowane jest gorsze pod wzgledem wartosci odzywczych niz mleko zimne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
1.Czy zamiast orzechow mozna jesc maslo orzechowe i czy sa wtedy wzgledem wartosci odzywczych do siebie zblizone?
2.co dobrze jest wziac ze soba na silownie zeby wszamac zaraz po treningu? jablka, gruszki czy co innego?
3.czy mleko gotowane jest gorsze pod wzgledem wartosci odzywczych niz mleko zimne?


1. nie ma żadnego porównania co do wartości....orzechy włoskie są tysiąckroć lepsze.

2.owoce po siłowni ??? jak już chcesz brać to miód , wafle ryżowe , glukoza a najlepiej Carbo

3.tak mleko gotowane jest gorsze niż "zimne"

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8202
tak mniej wiecej ile wafle ryzowe moga kosztowac?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16307
w biedronce 2,30
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
w realu 2,40 10 sznitów

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 830
w mojej biedronce 1.9 zl
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
tasak być kozak i zaraz po siłowni bierz carbo 0,5 do 1g na kilogram ciałka a nie jakieś lewe produkty typu wafle ryżowe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1845
1. Rafinowany olej - nie polecam
2. j/w
3. nie zastanawiałem sie nad tym wole kefir
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43234
1.Czy zamiast orzechow mozna jesc maslo orzechowe i czy sa wtedy wzgledem wartosci odzywczych do siebie zblizone? NIE
2.co dobrze jest wziac ze soba na silownie zeby wszamac zaraz po treningu? jablka, gruszki czy co innego? Z FRUKTOZA NIE PRZESADZAJ LEPIEJ CARBO , GLUKOZE
3.czy mleko gotowane jest gorsze pod wzgledem wartosci odzywczych niz mleko zimne?I TAK Z PEWNOŚCIA PIJESZ PASTERYZOWANE LUB UHT TO I TAK JUZ WIELE PRZEZYŁO

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ryz

Następny temat

PILNIE DIETA

Shoty
Polecane artykuły