@Kermit
no niby lepsze są większe skoki
Bo wpływają lepiej na hypertrofie ?
@Woozie
ja robilem zawsze skoki o 2 kg to myslisz ze lepiej o 4 kg robic ??
Ja myśle, że tak.
no niby lepsze są większe skoki
Bo wpływają lepiej na hypertrofie ?
@Woozie
ja robilem zawsze skoki o 2 kg to myslisz ze lepiej o 4 kg robic ??
Ja myśle, że tak.
No pain no gain ? No brain no gain !