SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cykl 22-tygodniowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
Interesuje mnie wasza opinia na temat takiego cyklu (dodam, ze jestem w trakcie pierwszej czesci i zastanawiam sie jak to dalej poprowadzic).

czesc I
1-6 tyg
mono - 500 g
xxl - 4,8 kg
serwatki (wpc treca i ostrowii) - 4,25 kg
glutamina
bcaa
hmb
life energy

7-8 tyg
przerwa reneneracyjna
hmb
glutamina

czesc II
9-14
nitrobolon
xxl
serwatki
glutamina
hmb
life energy

15-16
przerwa regeneracyjna
hmb
glutamina

czesc III
17-22
piro/jablczan
xxl
serwatki
hmb
glutamina
life energy

Myslalem tez nad alternatywa - wysyceniem organizmu z kreatyny czyli 2 tygodnie przerwa regeneracyjna (na stalej suplementacji) a pozniej 2 tygodnie bez zadnych srodkow zawierajacych kreatyne. Cykle bylyby rozbite na 10 tygodniowe czesci (6tygodni cykl + 4 tygodnie na sucho).

-World belongs to strong and brutal-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29299
Słuchaj FU sporo tego zakupiłeś(i bardzo dobrze),żle to nie wygląda,aczkolwiek nie wiem,czy cykle 6-cio tygodniowe nie będą lepsz.Wszędzie ta kreatyna-mono,nitrobolon,jabłczan ciut dużo,żeby tak ciągnąć,ale to moje zdanie.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
nie zakupilem - towaru mam tylko na pierwsze 6 tygodni, NIE BRALEM nigdy zadnego stacka, tym bardziej takich nowosci jak nitrobolon czy knockout olimpu - nie wiem wiec czy mozna ten cykl tak ulozyc jedynie przy 2tygodniowych wysyceniach czy tez dzielic na 3 osobne cykle - co do tego jest sprawa otwarta ciagle wiec licze na wasze sugestie. Wydaje mi sie ze cykl z nitro mozna pociagnac po mono i ze 2 tygodnie wystarcza zeby organizm ochlonal (i wtedy nitro potraktowalbym jako podtrzymanie dzialania kreatyny w sensie napompowania itd).

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
hmm wsumie moze byc ale zaraz po mono dalbym jabola a potem nitro zeby wjezdzac na coraz mozcniejsze powinno tak byc lepiej ! IMO

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
no tak - ale w takim wypadku jechalbym non-stop na kreatynie 14 tygodni (bo co daje 2 tygodnie regeneracji) - nie jestem przekonany do takiego dzialania. anyway dzieki za odpowiedzi

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
7tyg mono + tauryna
2tyg regeneracja
4tyg cytrulina + aakg
2tyg regeneracja
8tyg jakis stack
caly czas zma + hmb
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
byc moze ze wzgledu na fundusze (cholernie drogie te stacki biorac sensowne dawki :-/) bede musial zrezygnowac z czesci z piro/jablczanem - pytanie wiec jaki stack bedzie najlepszy - a raczej ktory z tych dwoch - KO czy XP (nitrobolon wezme jako podtrzymanie po jednym z tych stackow) ??

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18932
trzeba pamietac ze kretka sie przejada dosc szybko

bunchet

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277
XP bardzo dobry i sprawdzony sklad
KO sklad zapowiada sie bardzo dobrze ale niestety nie sprawdzony wiec nigdy nie wiadomo

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scorch - uzywal ktos ?

Następny temat

CrEster dawkowanie - dziewczyna

electro
Polecane artykuły