Interesuje mnie wasza opinia na temat takiego cyklu (dodam, ze jestem w trakcie pierwszej czesci i zastanawiam sie jak to dalej poprowadzic).
czesc I
1-6 tyg
mono - 500 g
xxl - 4,8 kg
serwatki (wpc treca i ostrowii) - 4,25 kg
glutamina
bcaa
hmb
life energy
7-8 tyg
przerwa reneneracyjna
hmb
glutamina
czesc II
9-14
nitrobolon
xxl
serwatki
glutamina
hmb
life energy
15-16
przerwa regeneracyjna
hmb
glutamina
czesc III
17-22
piro/jablczan
xxl
serwatki
hmb
glutamina
life energy
Myslalem tez nad alternatywa - wysyceniem organizmu z kreatyny czyli 2 tygodnie przerwa regeneracyjna (na stalej suplementacji) a pozniej 2 tygodnie bez zadnych srodkow zawierajacych kreatyne. Cykle bylyby rozbite na 10 tygodniowe czesci (6tygodni cykl + 4 tygodnie na sucho).
czesc I
1-6 tyg
mono - 500 g
xxl - 4,8 kg
serwatki (wpc treca i ostrowii) - 4,25 kg
glutamina
bcaa
hmb
life energy
7-8 tyg
przerwa reneneracyjna
hmb
glutamina
czesc II
9-14
nitrobolon
xxl
serwatki
glutamina
hmb
life energy
15-16
przerwa regeneracyjna
hmb
glutamina
czesc III
17-22
piro/jablczan
xxl
serwatki
hmb
glutamina
life energy
Myslalem tez nad alternatywa - wysyceniem organizmu z kreatyny czyli 2 tygodnie przerwa regeneracyjna (na stalej suplementacji) a pozniej 2 tygodnie bez zadnych srodkow zawierajacych kreatyne. Cykle bylyby rozbite na 10 tygodniowe czesci (6tygodni cykl + 4 tygodnie na sucho).
-World belongs to strong and brutal-
Krzysztof Piekarz
