Mam dwa pytania.
1. Jaki uchwyt stosować na środek klatki? Czy na wysokość barków jest dobry czy może być krótszy i łokcie daleko od tułowia?
2. Na co zwracać uwage przy ćwiczeniach na brzuch, aby pracowały głównie górne mięśnie
1. Jaki uchwyt stosować na środek klatki? Czy na wysokość barków jest dobry czy może być krótszy i łokcie daleko od tułowia?
2. Na co zwracać uwage przy ćwiczeniach na brzuch, aby pracowały głównie górne mięśnie
Krzysztof Piekarz
"a wypowiedzi zadnej!"