SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SRODEK KLATKI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5126
Obecnie od trzech miesiecy cwicze aby powiekszyc mase. I na tym glownie mi zalezy. Ale mam problem ze srodkiem klatki, chcialbym aby wewnetrzne partie byly wieksze. Co polecacie? Oto dotychczasowy plan na kaltke.
1.SKOK NA DOL 3 SERIE PO 8 POWTORZEN ( progresja ) zaczynam od 60 koncze na 70 kg
2.PLASKA - to samo
3.SKOSNA GORNA -tak samo jak reszta
4.ROZPIETKI NA PALSKIEJ 3 serie po 8 powtorzen ( jedna sztang a 20 i progresja )
5.NA DOBICIE ROBIE NA MASZYNIE WYCISKANIE PRZED SIEBIE.

napiszcie co poprawic, glownie chodzi mi o srodek klatki. chetnie tez przeczytam jaki sposob macie na dol klatki.

I pytanie jeszcze jedno. Jak robie bicepsa na laweczce albo stojac, to potem bola mnie tyle czesci plecow tuz za kapturami na ich dole ( gora grzbietu ) Bol klujacy, czy zle wykonuje cwiczenia>? staram sie technicznie dobrze to robic ale dalej kluje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Na płaskiej styka angażuje też w dużym stopniu doł klatki ... No chyba ze miałbys za sobą 5 lat stażu wtedy byś mogł kombinować...

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7443
Nie jestem ekspertem ale
Po
1. Za duzo tych cwiczien zmniejsz ich liczbe moze do 3 po 4 serie + serie rozgrzewkowe
2. MOzeszz je zaminiac po skocznocym cyklu


a tak w ogoel to nie spodziewaj sie ze po 3 miesiacach regularnych cwiczen bedzisz mial idealna sylwetjke rownomiernie sie rozwijajaca na to potrzeba troche czasu

kiedy miales ostnia regeneracje
moze wklej rownie caly swoj trennig

Pozdrawiam

Zmieniony przez - jimmy180 w dniu 2005-08-06 16:32:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1627
A.P jak dla mnie z tym bolem to po prostu za duze obciazenie bierzesz i spinasz cale cialo sprobujac podniesc ciezar ;] a na dol klatki to glownie wyciskanie na skosnej w dol
www.kulturystyka.pl/atlas 
zapraszam do lektury tutaj znajdziesz odpowiedz na pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Ja na dolną cześć klatki oprócz wyciskania w dół stosuje ściąganie linek w bramie. Moim zdaniem nie powinieneś się przetrenować.

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Jaki masz staż na siłowni? klatkę ćwiczysz raz w tyg?
Plan dość mocny.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
A środkową część klatki dobrze rozwijają rozpiętki w siadzie na maszynie.

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5126
1.poniedzialek, klatka + biceps (trening w poscie na gorze )
2.sroda, barki+przedramiona+nogi
3.czwartek, plecy+triceps,
4.sobota, ponownie klatka
= jezeli klata mi sie nie zregeneruje przesuwam trening z pon. na wtorek.Robie klate 2 razy w tyg. bo mysle ze jest dosc slaba. Staz to ponad rok, ale 4 miechy na powaznej silce.
Plan mam Tumota na mase.

Mozna cos zmienic w treningu klatki, moze lepiej skupic sie na cwiczenia na skosach a plaska mniej robic.
Moze radzicie zrezygnowac z jakiegos cwiczenia?
Z checia przeczytam jakies ciekawe rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Po 1 wielcy fachowcy nikt z was nie zauwarzył największego błędu w jego planie. Nie można na jednej sesji treningwoej wyciskać na płaskiej i głową w dół.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
dlaczego ???

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5126
wlasnie czemu nie mozna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102
bo to angażuje prawie te samę mięsnie i NIE POWINNO SIE ROBIĆ TYCH CWICZENI NA JEDNEJ SESJI TRENINGOWEJ

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARMWRESTLING - DLACZEGO KĄT PROSTY??

Następny temat

Czy się nie przetrenuję?

WHEY premium