mam 170cm wzrostu i 103 kg wagi, trenuje kendo, ale chciałbym zacząć trenować jakiś sport dotyczący walki wręcz, jakiś styl samoobrony. Co możecie mi polecić?
mam 170cm wzrostu i 103 kg wagi, trenuje kendo, ale chciałbym zacząć trenować jakiś sport dotyczący walki wręcz, jakiś styl samoobrony. Co możecie mi polecić?
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
tajbox, kickbox, muay tay, kyokushin
zalezy jeszcze skad jestes i co masz w zasiegu reki
"Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".
Co to "tajbox" i "muay tay"?
Zmieniony przez - OloKK w dniu 2005-06-15 20:03:18
OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie
http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl http://bng-studio.pl

)to bym polecal tajski albo kyokushin ale judo tez bedzie dobrym rozwiazaniem czyli w sumie nic nie doradzilem
przejdz sie po szkolach i zobacz co ci bedzie pasowalo czy wolisz walczyc w parterze czy uderzac/kopacByły moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"
Pochodź, pooglądaj gdzie Ci sie bardziej podoba. Generalnie zwróć uwagę gdzie dużo walczą

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie
http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl http://bng-studio.pl

WSZYSTKO jest do zrobienia

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie
http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl http://bng-studio.pl
Krzysztof Piekarz