cześć wszystkim !!
Pisze w imieniu mojego kumpla który ma problem ze zbiciem wagi (74Kg) i ma 173 cm wzroztu , wieki 17 , chodzi na siłownie i trenuje karate , jak powinien się odżywiać aby zgubić troche kg , może pomożecie ułożyć jakaś diete ??
Pisze w imieniu mojego kumpla który ma problem ze zbiciem wagi (74Kg) i ma 173 cm wzroztu , wieki 17 , chodzi na siłownie i trenuje karate , jak powinien się odżywiać aby zgubić troche kg , może pomożecie ułożyć jakaś diete ??
Krzysztof Piekarz



