SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak cwiczyc na samym atlasie???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35


Witam!
Prosze o ulozenia planu treningwego na rzezbe który bede mogł wykonac na atlasku i 2 sztangielkach wielkie dzieki z gory.
Ps.prosze o plan a nie o rade kup se laweczke wiem ze jest lepsz ale kasa:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
nikt ci treningu nie ułoży, my możemy go jedynie poprawić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35
Tak myslalem , szkoda sadziłem ze jest tu ktos znajacy sie na ty i mi pomoze ale trudno.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6485
Tu nie chodzi o znanie sie na rzeczy... tylko o to, ze nie kazdy trening jest odpowiedni, dla kazdego...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
taki trening to ja moge ułożyć z zamkniętymi oczami... z tym że to niewychowawcze. niczego się wtedy nie nauczysz. a kulturystyka nie jest sportem w którym można na ślepo wykonywać czyjeś polecenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23953
pozatym - jesli bedziesz musiał sam go ułozyc - bedziesz musiał nieco poczytac. a jak nieco poczytasz, bedziesz nieco wiecej wiedziec. a gdy juz posiądziesz tą wiedze, prawdopodobnie pojawi sie w Twoich ćwiczeniach nieco mniej błedów technicznych itp a wiec to wszystko nieco dla Twojego dobra.

nieco
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35
Powiem tak mam wiedze jak ulozyc plan majac sprzet typu ławeczka , i takie tam wtedy jest zero problemu ale na atlasie wyglada to troche inaczej i nie wiem k**** jak mam zastapic niektore cwiczenia , i w miare mozliwosci trenowac wszystkie partie ciala dlatego prosze kogos lepszego w te klocki o help:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 427
No cóż, ekspertem może nie jestem, ale mam prawie identycznego atlasa w domu (mój nie ma tej podkładki pod nogi i trochę inne uchwyty tam do rozpiętek). Zakładam, że masz jeszcze górny wyciąg (to zdjęcie jest ucięte i nie widać). I niestety mam ten sam problem, bo brakuje mi bardzo ławeczki i muszę polegać na kilku sztangielkach... Ćwiczę na nim od jakiegoś października 2004, więc przytoczę kilka moich spostrzeżeń, może Ci się to przyda

1. Nie wiem jakie masz sztangielki, jeśli takie z wymiennym obciążeniem to spoko, ale jeśli ze stałym to bedzie problem, bo barków sobie na atlasie raczej nie poćwiczysz...
2. To samo dotyczy nóg, podstawowe ćwiczenia takie jak przysiady będziesz musiał robić z takim obciążeniem jakie masz...
3. Na klate zamiast wyciskania sztangi robiłem tyle samo seri pompek (ile się dało w każdej serii), zamiast wyciskania na ławce skośnej wyciskanie na maszynie...
4. Ćwiczenia pleców wyciągiem górnym zaprzestałem po miesiącu i przeszedłem na drążek (jakoś mi bardziej pasuje)
5. Zaopatrzyłem się też w ekspander (ok. 30 zł) i nim zastąpiłem część ćwiczeń

Najlepiej znajdź sobie plan np. dostosowane do Ciebie coś z seri "Cykliczność", zrób listę ćwiczeń których nie możesz wykonać z powodu braku sprzętu, a potem poszukaj w atlasie ćwiczeń takich, które angażują te same mięśnie, ale możesz je wykonać...
Naprawdę polecam zaopatrzyć się w drążek i ekspander (w sumie jakieś 130 zł) - poszerza to znacznie liczbę dostępnych ćwiczeń, a także pokombinować z działem "trening domatora".

Mam jeszcze jedno pytanie, jakie masz obciążenia na swoim ATLASIE????

NIe wiem, czy Ci jakoś pomogłem, mam nadzieję, że tak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35
DZIEKS za info wreszcie jakas normalna wypowiedz respekt dla Ciebie MacSenior a obciazenie chyb z 90kg cos takiego zajrzyj na www.besmarex.pl
czy cos takiego tam jest ten atlasik i chyba jest napisane dokładniej.Dzieki jeszcze raz . Jesli ktos moze jeszcze cos dodac to prosze:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 427
Niestety, link nie działa... Może mam coś z netem i uda się kiedy indziej. Z tymi obciążeniami to mam taki problem, że przy kupowaniu sprzętu powiedzieli mi, że w sumie jest tam 100kg czyli powinno wypadać po 10 kg na jeden obciążnik... Teraz jak tak sprawdzam, to wychodzi mi trochę mniej (biorę sztangielke do jednej ręki, wyciąg z jednym obciążnikiem do drugiej i tak na oko wychodzi mi około 6-7kg). Kiedyś to mi to nie robiło różnicy ale teraz chcę wiedzieć czy robię wyciskanie z 90 kg czy może z 54 Ma ktoś może pomysł jak to sprawdzić??? Zważyć tego po prostu nie można, bo to przecież przechodzi przez te wszystkie kołowrotki, a to wiele zmienia...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35
Przepraszam pomyłeczka:) www.besmarex.com.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening a pozniejszy seks?

Następny temat

kłutnia

electro
Polecane artykuły