Witam!
Prosze o ulozenia planu treningwego na rzezbe który bede mogł wykonac na atlasku i 2 sztangielkach wielkie dzieki z gory.
Ps.prosze o plan a nie o rade kup se laweczke wiem ze jest lepsz ale kasa:)
Ilość wyświetleń tematu: 9766
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź

... znowu polubiłem żelastwo.
a wiec to wszystko nieco dla Twojego dobra.

(mój nie ma tej podkładki pod nogi i trochę inne uchwyty tam do rozpiętek). Zakładam, że masz jeszcze górny wyciąg (to zdjęcie jest ucięte i nie widać). I niestety mam ten sam problem, bo brakuje mi bardzo ławeczki i muszę polegać na kilku sztangielkach... Ćwiczę na nim od jakiegoś października 2004, więc przytoczę kilka moich spostrzeżeń, może Ci się to przyda

Ma ktoś może pomysł jak to sprawdzić??? Zważyć tego po prostu nie można, bo to przecież przechodzi przez te wszystkie kołowrotki, a to wiele zmienia...Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły