Witam!!
Szukam odżywki do 85zł (może być minimalnie droższa), głównie zależy mi na beztłuszczowej masie mięśniowej, wolę przybrać mniej masy, ale bez tłuszczu. Niedługo zaczynam trening HST (a narazie mam SD,) więc chce dopasować do tego jakieś odżywki lub suplementy.
Szukam odżywki do 85zł (może być minimalnie droższa), głównie zależy mi na beztłuszczowej masie mięśniowej, wolę przybrać mniej masy, ale bez tłuszczu. Niedługo zaczynam trening HST (a narazie mam SD,) więc chce dopasować do tego jakieś odżywki lub suplementy.
Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/
Krzysztof Piekarz
