SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy ktoś to probowal?(HGH)(NATURALNY SPOSOB)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze chcę sie dowiedzieć czy ktoś probował brać ARGININĘ, ORNITYNĘ, TRYPOTOFAN
Jaki mial po tym efekt (gdzie dostal produkty i w jakiej postaci). Licze na szczera odpowiedź

SiArA 14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
no to powiem szczerze .. olej te wynalazki, bo poza opróżnieniem twojego portfela nie zauważysz żadnych efektów .. stosowałem podobny kompleks Ultimate i zero efektów .....

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Widzisz wystarczy wpisać tylko słowo arginina w wyszukiwarkę i wyskakuje Ci pierwszy post w którym ostatnio było sporo powiedziane na ten temat.Oto on: https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=42355&forum_id=12&Topic_Title=&forum_title=Suplementacja


Ja opisałem tam kilka produktów stymulaujących hgh.Ale na ile to jest skuteczne to chyba musisz sam już sprawdzić.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
REDRUm a ile ty masz lat może dlatego nie zadziałało że jestes juz za stary (bez obrazy) ja mam 14 lat i musze urosnąc (prosze nie móce tylko że mam czas ) tylko odpsowiedźcie na pytanie

SiArA 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
SiArA 14 .. nie zauważyłem twojego wieku .... daj sobie spokój z jakimikolwiek suplementami .. skup sie na diecie, regeneracji i treningu ... ewentualnie popraw bilans swojej dioety jakims gejnerem badz bialkiem ... a efekty przyjda same ....

... co do mojego wieku to działałby on raczej na plus gdyz wydzieleanie HGH w moim organizmie maleje .. smarku (bez obrazy)

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz soga za tę replikę Redrum

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
... a jak .. z góry dziękuję za solidarność wiekową lucek

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
Ja stosuje Sureramino Liqid Multipowera (jeszcze dwie ampulki zostaly)i szczerze powiedziawszy nic mi to nie dalo. Masz 14 lat, tak wiec posluchaj rady Redruma. A tak sie zastanawiam czy osoby ktore cwicza w tym wieku, no moze powiecmy 16-latkowie moga sobie kupic oprocz bialka l-glutamine? Moj ulubiony suplement. Co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
pewnie ze moga czemu nie przeciez l-glutamina to zwykly aminokwas wystepujacy chyba w kazdym bialku wiec ja przeszkud niewidze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
L-arginina i ornityna i owszem dziala ale w dawce kilkudziesieciu gramów i to najlepiej chyba w wlewach dozylnych notomiast tego rodzaju dawki przyjnowane oralnie moga powodowac sesacje zoładkowe.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PRAWDA TAKA, ZE EMERYT JESTEŚ REDRUM

spec. suplement
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bigger

Następny temat

Kreatyna a krew

WHEY premium