witam. macie jakies uwagi do ponizszego treningu?
NOGI
przysiady 2
zginanie nog 2
LYDKI
wspięcia 1
PLECY
sicaganie drazka szeroko 2
wioslowanie 1
KLATKA
wyciskanie lawka plaska 2
wyciskanie skos 1
rozpietki 1
NARAMIENNE
wyciskanie z przodu 1
sztangielki na boki 1
sztangielki w opadzie 1
sztrugsy 1
TRIC
francuskie lezac gryfem lamanym 1
francuskie siedzac jednoracz sztangielka 1
BIC
zginanie przedramienia sztanga lamana 1
uginanie ramienia ze sztangielka w podporze o kolano 1
pozdrawiam
NOGI
przysiady 2
zginanie nog 2
LYDKI
wspięcia 1
PLECY
sicaganie drazka szeroko 2
wioslowanie 1
KLATKA
wyciskanie lawka plaska 2
wyciskanie skos 1
rozpietki 1
NARAMIENNE
wyciskanie z przodu 1
sztangielki na boki 1
sztangielki w opadzie 1
sztrugsy 1
TRIC
francuskie lezac gryfem lamanym 1
francuskie siedzac jednoracz sztangielka 1
BIC
zginanie przedramienia sztanga lamana 1
uginanie ramienia ze sztangielka w podporze o kolano 1
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz