SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

W czyjejś obronie...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8133
dextt laske na nich kladz. nie odpisuj, znudzi im sie i dadza spokoj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4168
Kruk do mnie też pisał Ostatnio jakoś pół roku temu :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1344
witam

w tej jakże zagorzałej dyskusji pozwolę sobie na mój komentarz

Nie owijając w bawełnę napiszę, iż popieram to co zrobiłeś panie Vip3r. Przemawiają za tym dwa fakty
po1 chamstwo trzeba zwalczać gdy zagrożenie ze strony agresorów niewielkie.
po2 inwektywa skierowana była do płci pięknej co powinno być szczególnie tępione.

ale każdy medal ma i drugą stronę...

mogą wystąpić nieprzyjemności w przyszłości ze strony tamtych osobników i z herosa stać się możesz ich ofiarą

suma sumarum...

wg. mojej analizy ich ofiarą się raczej nie staniesz, ponieważ gdyby byli mocni nie tylko w gębie wcale by nie wysiedli z busu z Twojego powodu zapewne uraczony byłbyś także odpowiednią groźbą, wysoce nieadekwatną(czytaj: zawyżoną) do tego co zrobiłeś(czyli tylko zwróciłeś "męską" uwagę o tym co należy robić a czego nie)

a co najważniejsze, na pewno podniosłeś na duchu tą dziewczynę, z pewnością było jej bardzo miło, kierowałeś się szlachetną zasadą Vip3r.

ps. oczywiście gdyby nic nie poczynił miałoby to swoje dobre strony jak i złe i vice versa. ale taki już jest tragizm biednego herosa w dzisiejszym brutalnym świecie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 230
Raczej sie ich nie boje, mam brata, kolegów... dam rade a ofiara nie bede, co najwyzej dostanie wp*****l raz i sie pojdzie z odwetem (czyt. wiarą)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8133
lubie jak ktos sie obstawia kolegami. JESLI NIE UMIESZ ZALATWIC SPRAW SAM TO SIEDZ ****A DZIECIAKU CICHO I NIE PAJACUJ

w pracy czesto slysze od dluznikow kto tu zaraz przyjedzie i ilu ich bedzie i co nam zrobia i gdzie zakopia. niezmiennie wyciagam wtedy telefon i prosze "to zadzwon teraz po nich. poczekamy"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 230
No jeden na jeden jakby bylo to moge sie lac, ale nie jak mnie dopadnie 10 i bedzie butowac. Wydaje mi sie ze twoja odpowiedz w duzym stopniu zwiazana z twoja praca...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8133
i wracamy do tego samego:). a czemu by mieli cie butowac?? odp. bo ich zaczepiles (w formie slownej agresji). a z jakiego powodu ich zaczepiles? odp. bo podsluchales ich rozmowe/wtraciles sie.

swiata nie naprawisz.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2102
shihnan nie zgodze sie z toba do konca. Fakt ze nie ma sensu zaslaniac sie kumplami, bratem itp. I autor posta nie zaczepl ich tylko stanal w obronie kobiety(!), ktora w dodatku byla z dzieckiem. Za to nienaleza mu sie slowa krytyki ani straszenie. Ja bym murem za nim stanal w takiej sytuacji. Zgodze sie, ze sam swiata nie naprawi, ale ty shihnan swoja obojetnoscia tez nic nie zdzialasz. I nie traktuj tego jako jakas obraze lub cos w tym stylu. Mysle, ze lepiej zrobic niewiele i przez to pomoc komus niz nie zrobic nic.

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8133
moze ja mam skrzywienie zawodowe?? nie zaprzeczam. moze jakos bardziej pesymistycznie patrze na niektore sprawy niz wy......moze zobojetnialem na niektore rzeczy...... no sam nie wiem

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 230
Mam dziewczyne ktora bardzo kocham i gdyby mielismy wpadke to bym zabil jakby ktos jej powiedzial ze jest ****a, bo nie jest, jestem z nia 3 lata i wiem .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŻYCZONKA

Następny temat

"Ochroniarze" w hipermarketach....

electro
Polecane artykuły