SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W czyjejś obronie...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
vip3r własna dziewczyna to zupełnie co innego a z tym wpadaniem to cicho lepiej bo wykrakasz pozdro

Działa wprawa [;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
Ale z drugiej strony trochę racji to oni mieli. Porządne dziewczyny nie zachodzą w ciążę w tak młodym wieku.
...................
a jesli to byl jej braciszek?
;)
ostroznie z osadem



tuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
no właśnie, jeśli to był jej braciszek ... Moim zdaniem kolesie powinni trzymac buzie krótko. W naszym kraju hamstwo jest tolerowane i powinniśmy temu zapobiegać i zwalczać każdą jego formę!


Wow, ale mnie naszło na wyniosłe hasła

Działa wprawa [;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 616
Braciszek nie baraciszek ale tak się nie powinno gadać i już. Ja jakbym był bardziej do***any to bym ****a wszystkich takich gości nap*****lał bo nie ma nic ważniejszego niż honor i szacunek(chyba że ewidentnie proszą żeby się nie wtrącać) I nawet jak Cię flugają za to że chcesz pomóc to raczej nie powinieneś się przejmować. Może i świata nie naprawisz ale warto próbować. Wielki respect dla Ciebie a ******le ludzi ze znieczulicą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 616
sorry za bluzgi ale pare razy byłem ofiarą tego że nikt mi nie chciał pomóc i wiem jaką tragedią jest bezsilność(każda)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Lordmaytheu to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś pomagał innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
Ja się kiedys wstawiłem za kumplem, jak się jakiś koleś do niego doczepił o nic. Potem na kumpla kilka osób pod budą czekało ale nauczycielka ich rozgoniła. Na drugi dzien miałem stoczyć z kolesiem walkę ale jakoś się załatwiło to polubownie.
Uważam, że trzeba interweniować w takich sytuacjach nawet jak mamy za to dostać bluzgi. Tylko w ten sposób mozna wyleczyc powszechną znieczulicę
Pozdro.

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Teraz niestety mamy takie czasy, że inni ludzie jeszcze pomogą kopać zaatakowanego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 616
brakuje nam takich ludzi którzy lubią się nawalać i wychodzą wieczorami i nawalaja gości co kogoś kroją czy biją tak poprostu bo kubia się nawalać a przy okazji spełnić dobry uczynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
To prawda. Przydali by się tacy

"To co odeszło, to przeszłość..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŻYCZONKA

Następny temat

"Ochroniarze" w hipermarketach....

WHEY premium