Witam,nie znalazlem na forum podobnego tematu wiec postanowilem umieścić ten post.Mam wielka prośbe.Kilka miesiecy cwicze tajski boks i chciałbym dołaczyc do tego jakies suple ale nie moge sie zdecydowac.Waże 80kg wzrost 180cm chcialbym bardziej isc w rzeżbe bo tluszczyku troche mam:)Trenuje przynajmniej raz dziennie zdarze sie ze nawet 2.Prosił bym jakis zestaw w rozsadnej cenie:)
/POZDRAWIAM
/POZDRAWIAM
Krzysztof Piekarz
