Czesc chlopaki i dziewczyny oczywiscie. Wakacje mam zamiar ostro przepracowac, wieć chce prosić kogoś o pomoc niech mi pomoze w doboze suplementacji na ten okres.Bede ćwiczył 5-6 dni w tygodniu + 3x siłownia i 5 dni w tygodniu na 8 godzin do roboty fizycznej.Masy raczej nie nabiore na niczym,ale chce utrzymać to co mam chociaż.Przez ostatni rok poszło mi w dół 10 kg ,bo ćwiczyłem tylko na zwykłym jedzonku jak widać to za mało.Dzięki za pomoc i sogi zapewnione.
Pozdrawiam
"The spirit of thai boxing"
Pozdrawiam
"The spirit of thai boxing"
"The spirit of thai boxing"
Krzysztof Piekarz
Moderator dzialu Combat / Samoobrona