Witam. Ostatnio mój znajomy poprosił mnie o ułożenie mu diety. Sprawia mi to duży problem, gdyż jakiś czas temu rozpoznano u niego pewną rzadką chorobę (którąś z tych, co się nazywają "iksińskiego-igreka"). Efektem tej choroby jest mocno zniszczone jelito cienkie, które nie przyswaja pokarmu w sposób należyty. Kolega chce przybrać na masie, bo przy wzroście 180cm waży niewiele ponad 50kg (jeden z efektów choroby). Nie jestem ekspertem w tematach diet, dlatego do takowych zwracam się o pomoc w ułożeniu takiej diety.
PS Lekarze zgadzają się na to by ćwiczył (wręcz zachęcają), więc diecie będzie towarzyszył trening dostosowany do możliwości mojego kolegi.
PS Lekarze zgadzają się na to by ćwiczył (wręcz zachęcają), więc diecie będzie towarzyszył trening dostosowany do możliwości mojego kolegi.
Krzysztof Piekarz
)