Witam ! Mam następujący problem Mam 19 lat 170 cm wzrostu i waże 79 kg. Na brzuchu mam sporą warstwę tłuszczu . Zakupiłem L-Karnityne z olimpu. Czy ten środek pomoze mi pozbbyc sie tego tłuszczu , w jakiej ilości go brać i jakie ćwiczenia stosować. Proszę o porade Z góry dziękuje i Pzdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Dieta+Aeroby+ćwiczenia www.kulturystyka.pl/atlas/ = spalony tłuszcz
Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje
...
Na dzień dobry l-karnityna Ci nie pomoże. Zajmij się aerobami - poważnie, a jak ci wydolność wzrośnie, to możesz zacząć targać ciężary
Powodzenia i dużo samozaparcia.
Powodzenia i dużo samozaparcia.Internal Brain Error !
Smash Your Head against the wall to Reboot.
...
Widzę, że kolega Informatyk
jak ja. Proponuję zacząć tak jak ja. Biegaj 3x w tygodniu. Jak już będziesz umiał biegać bez zadyszki przez 40 min. (ok. 8 km w pagórkowatym terenie) Wtedy możesz zająć się poważnym budowaniem masy, twój organizm będzie przygotowany do wysiłku.
Jak nie lubisz biegać, wejdź na forum dla "zielonych" tam jest duuużo na temat rozpoczynania przygody ze sztangą
jak ja. Proponuję zacząć tak jak ja. Biegaj 3x w tygodniu. Jak już będziesz umiał biegać bez zadyszki przez 40 min. (ok. 8 km w pagórkowatym terenie) Wtedy możesz zająć się poważnym budowaniem masy, twój organizm będzie przygotowany do wysiłku.
Jak nie lubisz biegać, wejdź na forum dla "zielonych" tam jest duuużo na temat rozpoczynania przygody ze sztangą

Internal Brain Error !
Smash Your Head against the wall to Reboot.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz