SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0
Witam ! Mam następujący problem Mam 19 lat 170 cm wzrostu i waże 79 kg. Na brzuchu mam sporą warstwę tłuszczu . Zakupiłem L-Karnityne z olimpu. Czy ten środek pomoze mi pozbbyc sie tego tłuszczu , w jakiej ilości go brać i jakie ćwiczenia stosować. Proszę o porade Z góry dziękuje i Pzdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Dieta+Aeroby+ćwiczenia www.kulturystyka.pl/atlas/ = spalony tłuszcz

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381
Na dzień dobry l-karnityna Ci nie pomoże. Zajmij się aerobami - poważnie, a jak ci wydolność wzrośnie, to możesz zacząć targać ciężary Powodzenia i dużo samozaparcia.

Internal Brain Error !
Smash Your Head against the wall to Reboot.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381
Widzę, że kolega Informatyk jak ja. Proponuję zacząć tak jak ja. Biegaj 3x w tygodniu. Jak już będziesz umiał biegać bez zadyszki przez 40 min. (ok. 8 km w pagórkowatym terenie) Wtedy możesz zająć się poważnym budowaniem masy, twój organizm będzie przygotowany do wysiłku.
Jak nie lubisz biegać, wejdź na forum dla "zielonych" tam jest duuużo na temat rozpoczynania przygody ze sztangą

Internal Brain Error !
Smash Your Head against the wall to Reboot.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0
Jeśli chodzi o inne partie mięsni to jest ok na np:klatke biore 110 kg. Mam mocne nogi, a co do biegania to jeszcze tego nie robiłem (tylko troche)Niemoge sobie jedynie poradzic z tym tłusczykiem :/ Dzieki za info!! Pozdrawiam !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening regeneracyjny i rzezba/gestosc do oceny

Następny temat

Help ME plzz :(

WHEY premium