SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak z bcaa,kiedy izolat po treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7686
witam,
mam problemik,wpadlo mi troche kasy,wiec kupilem BCAA 200gr,tak dla sprawdzenia,bo nigdy nie bralem.NO i wlasnie,jako ze jestem w trakcie cyklu z kretka,po treningu biore od razu,szklane soku+porcja kretki+taurynka,a po jakies pol godzinki porcje 50gr gainera z 25gr Izolatu,tak zeby dowalic te 30gr dobrego bialka,potem do godziny porzadny posilek.Chcialem brac porcje(ok.5gr) przed i po treningu,ale widze ze tu ludzie bardziej polecaja brac bcaa po.czy w moim przypadku jest sens brac bcaa po skoro w porcji izolatu jest i tak duzo bcaa?? czy lepiej brac tylko przed,ale za to przez dlugi czas...
dodam ze cwicze juz 4 lata,dieta jest,a pojecie o tym sporcie mam dobre:)

czekam na czyjes zdanie,
wielkie dzieki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Bcaa bierz w takim razie około 10g rano naczczo i 10g na około 20min przed treningiem

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11652
ja zawsze bralem bcaa 3 kapsy przed i 5 kapsow po treningu (w sumie 4g).
nic nie szkodzi ze pijesz izolat pozniej. dobrych aminokwasow nigdy nie zawiele

Zmieniony przez - julo1 w dniu 2005-01-31 19:55:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
No i tak się zaleca. Ja proponuję zapodawać w większej dawce - 8,10g

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7686
hmmm,ja wiem ze dobrych aminek nigdy za wiele:P ale mam tu na uwadze rowniez wzgledy ekonomiczne:/ bo nie jestem pewien czy kupie znowu bcaa jak mi skoncza,bo wole najpierw zainwestowac w dobre bialko(na ktore zawsze jest osobny fundusz;)),tak wiec nie wiem...
ale jak jest w koncu z lepszym wykorzystaniem bcaa,brac przed i po,czy po i np:rano?? wg.mnie istota bcaa jest wydajniejszy trening + mniejszy katabolizm,a koles w sklepie ostatnio tlumaczyl ze bcaa przed to non sens,ze po jest gitarka:)
gubie sie:/

pozdr
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
BCAA wg mnie tylko przed treningiem silowym w poteznej dawce.. wtedy sprawdzaja sie najlepiej!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Tak jak pisałem około 20min przed treningiem. I przed, tak jak napisał e-lite wystarczy. Jeśli chcesz jeszcze drugą dawkę to wal rano. Po treningu masz izolat, więc nie potrzeba. Btw ten koleś ze sklepu to nonsens

pozdro
...
Napisał(a)
Usunięty przez pitbull61 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11652
jak dla mnie to bcaa najlepiej sie sprawdza przy redukcji
ile glow tyle opini.
jesli stawiasz na wzgledy ekonomiczne to po co kupujesz izolat? wpc w zupelnosci wystarcza. no chyba ze jestes zawodowcem
dawkowanie bcaa j.w
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7686
dzieki za rady:)
no to fakt ze koles ze sklepu jakis dziwny mi sie wydal,tymbardziej ze jak sie pytalem czy beda miec Tauryne w tych mega kapsach,to odpowiedzial ze nie,bo tauryna to kicz,no i ze wogole Olimp to kiepska firma:D a jak jeszcze byla gatka o porownywaniu Cell Pumpa do V12 i kolo stwierdzil ze CP sa wegle,a w V12 te rozne bajery,transportery itp. to dalem sobie spokoj z dalsza rozmowa aaa,facet ma ze 30lat i wyglada niezle(stwierdzil ze startuje),ale widac ze ma cos z glowa.
no nic,dzieki za odpowiedzi,bede lykal bcaa przed treningiem.

p.s Julo1 ,zgadzam sie z twoim stwierdzeniem co do "ekonomicznosci" kupna izolatu,ale ja go kupilem w grudniu na promocji u Sona,za kase rowna cenie WPC normalnie:) ,no ale chyba predko nie kupie;)

pozdr
ajkido
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy cell pump ma kwasny smak ?

Następny temat

TCM MEGA CAPS-NOWOŚĆ!

electro
Polecane artykuły