Szacuny
0
Napisanych postów
131
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
10257
Mam kreatynę ,która leżała jakieś pół roku w szczelnie zamkniętym pojemniku - po prostu przesypałem do niego resztę z większej paczki .Kiedy go otwarłem okazało się ,że kreatyna nie jest całkiem sypka ale lekko zbrylona (grudki).Czy to oznacza ,że jednak złapała wodę i jest do kitu ?
Szacuny
8
Napisanych postów
1542
Wiek
42 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
15277
Kreatyna w tabsach niejest dobrym wyborem gdyz wolno sie w chlania a zeby z kreatyny bylo jak najwiecej pozytku musi sie szybko i latwo wchlaniac dlatego najlepszym rozwiazaniem sa kapsulki lub proszek najlepiej mikrodrbizoany czy jakos tak. To tyle reszte gozmo nawet przyzwoice napisal chciaz ja bym bral bez fazy nasycania 5 tabsow po porzebudzeniu naczczo (40 min przed sniadankiem) i zaraz po treningu takze 5 tabsow
Szacuny
11205
Napisanych postów
52114
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Kamil 19 Kreatyne Olimpa w tabletkach należy popijać najlepiej sokiem winogronowym i oczywiście glukozą jezeli chcesz brac z faza nasycenia która moim zadaniem jest nie potrzebna(producent proponuje ja po to zeby Ci sie kreatyna szybciej szkoczyla i zebys poszedl po nowa czyli z faza nasycenia:
1 Rano na czczo 4 tabsy
2 Przed treningiem 4 tabsy
3 Po treningu 4 tabsy
4 Przed snem 4 tabsy
I to przez pierwsze 5 dni a pozniej przez 3 tygodnie przed treningiem 3 tabletki i po treningu 3 tabletki przez 3 tygodnie
a bez fazy nasycenia poprostu odzruć te pierwsze 4 punkty:) oczywiście wszystko popijaj glukoza i sokiem winogronowym nie mozesz pic kawy kakao i czekolady niczego co zawiera kofeine i pij duzo wody ze 2-3 litry dziennie.wybrales moim zdaniem dobry produkt i z moim zaleceniem bedzie wchodzilo jak w maslo powodzenia