SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy co do kreatyny?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6816
Witam.Prosze was o pomoc mam ok 400g kreatyny vitalmaxa która została mi z poprzedniego cyklu(a miałem ich 2)Dieta jest trening jest.Mój starz to ok1.5 roku .Mam do dyspozycji 100-120 zł i moje pytanie brzmi co do tej krety dokupic.Mysle o jakims białku.Tak zeby mi starczyło na cały cykl kreatyny czyli ok 40 dni.Zgóry dzięki za pomoc,

>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nic nie wiedzac o twojej diecie, celu itp,
za te kase mozesz sobie zafundowac gainer2 z Vitala.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35840
ewentualnie ZMA lub tauryne (albo i jedno i drugie ale masz za malo kaski)
napisz cos wiecej o sobie
pozdro

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
carbo i zma

bad boy

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31924
carbo,ZMA,tauryna,i jakies male opakowanie bialka (jezeli masz dobra diete)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35840
carbo ZMA i bialko za 100 zeta?? nie wydaje mi sie

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
po **** kupowac carbo przy takim budżecie? NIE CZAJE - przeciez to tak jak mąka.. a mąke to mama chętnie kupuje.. kup mono + magnez + cynk + tauryna, reszta kasy w diete
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35840
hmmmm niby racja, ale.... carbo jest tanie, w sumie moze wziac glukoze ale nie jestem jej zwolennikiem

badz co badz z Tobą e-lite nie bede sie sprzeczał
pozdrawiam

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba bez strat na sile......

Następny temat

cp+mono+ no wlasnie co???

Shoty
Polecane artykuły