witam są swienta mam pytanie czy bendziecie jadac take przysmaki jak pierogi barszczyk salatka jajka w majoneznie itp
czy trzymacie dietke ?
czy trzymacie dietke ?
dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!
Ilość wyświetleń tematu: 1321
czy trzymacie dietke ?
dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
ale od jutra znowu dieta 
dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!
od razu bede mial SD do HST (takie roztrenowanie - wymagane). szkoda tylko ze organizm przyzwyczaja sie az 3 tyg do nowej diety to chyba zaczne zaraz po sylwku
znowu mi sie nie bedzie chcialo
hehe pozdro.
http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak
Willhelm
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły