SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening dla "Łepka" :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 60
Witam!!! Mam 16 lat, 173 cm wzrostu i waże 60 kg!! Czy zna ktoś dla mnie jakiś dobry trening prosze o odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
staż cel możliwości sprzetowe jakieś przeciwskazania?

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 653
Staż domyslam się że zerowy lub prawie zerowy. Przedewszystkim czy masz dostęp do silówni, jesli tak to do jakiej chałupniczej czy profesjonalnej? Jeśli nie amsz to musisz wykonywać treningi domatorskie. najważniejsze to dobrze się odżywiać, reglarnie spać i ogólnie żyć bez stresu ( a jest to mozliwe? ) Jesli chcesz bić na mase to zostało to juz opisane wiele razy w tym forum.

Ćwicz ćwicz, będziesz wielki :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 60
Mam dostęp do siłowni profesionalnej i amatroskiejA czy odżywki(czy coś w tym stylu) wchodzi w rachube????? I czy macie coś na szybkie spalenie masy??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
spalenie masy?. jak staż zerowy to odżywki sobie odpuść narazie

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 60
Jakim treningiem można najszybciej spaliś mase??A ćwice już od okolo 2 tygodni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
wytłumacz mi co to znaczy spalanie masy. Bo nnie jarze. Zrzucenie zbędnych kilogramów czy jak?

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 556 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6195
to wlasciwie na co ma byc ten trening? bo troszku sie zamotales (chodzi o autora)

Sog nie wystawiony jest nic nie warty!!
http://www.sfd.pl/temat176217 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25673
No troche to dziwne żeby spalać mase (cokolwiek to znaczy) bo jest się chudy.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
może chodzi mu o spalenie mięśni

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 653
Może on ogólnie cos pali, w końcu cały jego tekst jest niejasny :)

Ćwicz ćwicz, będziesz wielki :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan?!?!?!?!

Następny temat

Czy dobrze ustawiłem sobie trening ?

electro
Polecane artykuły